• Plac zabaw
  • Kościół z tyłu
  • Widok na Imielin
  • Kamieniołom
  • Imielin
  • Kopiec wolności
  • Zalew Imieliński

Logowanie

62. WYDANIE INFORMATORA

 

Powiat Bieruński Lędziński wyprzedził 345 innych i zdobył 35 miejsce na liście powiatów, w których mieszka się najlepiej. Za nami znalazły się m.in. Tychy, Mysłowice, powiaty pszczyński i mikołowski.

To jedna z wielu informacji najnowszego wydania informatora powiatowego „powiatbl.pl”.

W 62. wydaniu relacje z ważnych powiatowych wydarzeń, które miały miejsce w powiecie w maju i w czerwcu bieżącego roku. Między z dwóch sesji Rady Powiatu, specjalnego wyjazdowego posiedzenia Komisji Gospodarki i Rozwoju poświęconego bezpieczeństwu przeciwpowodziowemu, z Powiatowych Igrzysk Osób Niepełnosprawnych, Przeglądu Orkiestr Dętych i Powiatowych Zawodów Strażackich. Ponadto dużo informacji o powiatowych inwestycjach drogowych, inwestycjach szkolnych, konferencjach i innych wydarzeniach, których powiat był organizatorem, współorganizatorem lub którym udzielił swego (najczęściej finansowego) wsparcia. Są także dokładniejsze informacje dotyczące pomocy finansowej dla mieszkańców powiatu na zakup nowych, ekologicznych kotłów (po 1.000 zł!), programu zagranicznych wyjazdów i staży dla młodzieży z PZS w Bieruniu, utrudnieniach w komunikacji, jakie 31 lipca i 1 sierpnia spowoduje 74. Tour de Pologne, którego dwa etapy będą przebiegać przez nasz powiat i wiele innych ciekawych tekstów i zdjęć.

Zachęcamy do lektury.

Dzięki firmie kolporterskiej większość gazet trafi do Państwa mieszkań. Informator dostępny jest także w Starostwie Powiatowym, jednostkach powiatowych, urzędach miast i gmin oraz w jednostkach samorządowych, w popularnych placówkach handlowych, kulturalnych, ochrony zdrowia. ■R

Pełne wydanie informatora dostępne jest również tutaj:

http://powiatbl.pl/stronaglowna/informator

 

62. WYDANIE INFORMATORA

 

Źródło:  http://powiatbl.pl/aktualnosci/2203-62-wydanie-informatora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.